Veröffentlicht am: 23.05.2024

Operater na stroju za rezanje
(M/W/D)
Krempel GmbH
Vollzeit Unbefristet
Ova pozicija je slobodna na našoj lokaciji u Slavonskom Brodu.

Opis poslova

  • Rukovanje strojevima i nadzor rada strojeva
  • Montaža i demontaža alata, podešavanje parametara stroja
  • Provođenje propisanih smjernica osigravanja kvalitete proizvoda
  • Priprema materijala i osiguranje nesmetanog odvijanja procesa rada
  • Održavanje reda i čistoće u proizvodnom prostoru
  • Provođenje postupka zastite na radu
  • Provođenje postupaka proizvodnje sukladno uputama
  • Popunjavanje propisane dokumentacije
  • Razvrstavanje, repozicioniranje, pakiranje materijala i proizvoda
  • Prijenos znanja i mentoriranje novih kolega i suradnika

Uvjeti

  • SSS relevantnog smjera
  • Poželjno je iskustvo rada u proizvodnji
  • Poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika (prednost)
  • Iskustvo rada u IT ili ERP sustavima (prednost)
  • Spremnost na smjenski rad (tri smjene)
  • Komunikativnost i usmjerenost na timski rad

Imajte na umu da vaša prijava ne smije biti veća od 15 MB.

CONTACT Mladenovic
Sprechen Sie mich an
Jovana Mladenovic
Specialist HR
Hire and Growth