Veröffentlicht am: 23.05.2024

Operater na stroju za rezanje
(M/W/D)
Krempel GmbH
Vollzeit Unbefristet
Ova pozicija je slobodna na našoj lokaciji u Slavonskom Brodu.

Opis poslova

  • Rukovanje strojevima i nadzor rada strojeva
  • Montaža i demontaža alata, podešavanje parametara stroja
  • Provođenje propisanih smjernica osigravanja kvalitete proizvoda
  • Priprema materijala i osiguranje nesmetanog odvijanja procesa rada
  • Održavanje reda i čistoće u proizvodnom prostoru
  • Provođenje postupka zastite na radu
  • Provođenje postupaka proizvodnje sukladno uputama
  • Popunjavanje propisane dokumentacije
  • Razvrstavanje, repozicioniranje, pakiranje materijala i proizvoda
  • Prijenos znanja i mentoriranje novih kolega i suradnika

Uvjeti

  • SSS relevantnog smjera
  • Poželjno je iskustvo rada u proizvodnji
  • Poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika (prednost)
  • Iskustvo rada u IT ili ERP sustavima (prednost)
  • Spremnost na smjenski rad (tri smjene)
  • Komunikativnost i usmjerenost na timski rad

Imajte na umu da vaša prijava ne smije biti veća od 15 MB.

Portraitfoto von einer jungen Frau, die in die Kamera lächelt
Sprechen Sie mich an
Marina Hertfelder
Specialist HR Recruiting & Apprenticeship